УВАГА!
zobrazhennya viber 2022 08 16 09 30 24 330

Профілактичний рейд Служби у справах дітей

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей, метою якою є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

Спеціалістами служби у справах дітей Судилківської сільської ради спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП ГУНП у Хмельницькій області, фахівцями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради систематично проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я» за місцем проживання дітей.

Так, протягом 9 та 10 серпня проведено профілактичний рейд, у ході якого здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 5 родин, в яких виховується 18 дітей (з них 9 дитина знаходиться на обліку служби у справах дітей, як така, що перебуває у складних життєвих обставинах).

За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях. Батьків запрошено до служби у справах дітей для надання відповідних консультацій та проведення подальшої профілактичної роботи.

Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.