УВАГА!
222

ПРОТИДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

     27-28 липня у закладах освіти та культури відбулися заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який за календарем відзначається 30 липня.
     Мета заходів – підвищення рівня поінформованості населення громади щодо протидії торгівлі людьми. У сільських бібліотеках розгорнуто тематичні виставки «Протидій торгівлі людьми!», «Як не стати жертвою торгівлі людьми», «Обирай безпечну дорогу життя». У закладах освіти та культури організовано перегляд відеофільмів, зокрема, «Станція призначення – Життя» ( переглянути тут: vimeo.com/11107017).
     Торгівля людьми – злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Від цього злочину може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статку, матеріального, соціального становища. Статистика дуже сумна: тільки за рік у світі жертвами торгівлі людьми стає 4 млн осіб, серед яких діти.
     На превеликий жаль, торгівля людьми ближче, ніж нам здається. Тому дуже ВАЖЛИВО: якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації, або самі потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:
•102 – поліція;
•527 – Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми;
•1547 – «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми;
•112 – служба екстреної допомоги ЄС.
 
ПРОТИДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!