УВАГА!
Dyzajn bez nazvanyya 1

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ «ДІТИ ВУЛИЦІ», «СІМ’Я», «УРОК»

В останній тиждень жовтня на території громади Службою у справах дітей разом з  КУ «Центр надання соціальних послуг» сільської ради проводено рейд «Діти вулиці», «Сім’я», «Урок». Метою заходу було недопущення дитячої бездоглядності та безпритульності, запобігання вчиненню дітьми правопорушень, проведення профілактичної роботи з батьками по належному виконанню ними батьківських обов’язків.

         Під час рейду відвідано багатодітні сім’ї, сім’ї з вразливої категорії, в яких виховується 15 дітей. Встановлено, що майже всі батьки належним чином виконують батьківські обов’язки, діти забезпечені шкільним приладдям та одягом відповідно до віку та потреб. Батькам вкотре було наголошено уважніше ставитись до кола спілкування своїх дітей, обмежувати доступ до сумнівних акаунтів у соціальних мережах, вчасно реагувати  на неприємні ситуації та в  разі потреби звертатись до відповідних служб,  відповідально ставитись до здобуття дітьми  загальної середньої освіти.

        Слід зазначити, що законодавство передбачило норму права, зокрема ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де на батьків за невиконання ними обов’язків щодо виховання та навчання своїх дітей накладається стягнення у вигляді штрафу або застосовується такий захід, як попередження. Саме батькам необхідно більше уваги приділяти своїм нащадкам та щоденно займатися і цікавитися своєю дитиною, адже наслідки байдужості непоправні.

  

Dyzajn bez nazvanyya 2      0 02 05 524f3d623af609877e137e1f0cc2ecbf132951a44fe2bc59c460c027a1d383b9 144c6d5a668b6a25