zobrazhennya viber 2024 01 10 19 30 24 800

Проведено профілактичний рейд на територіях сіл Городище, Серединці.

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально – психологічного клімату в родинах.

    Так, 09 січня 2024 року начальником Служби у справах дітей Судилківської сільської ради Оксаною ФЕДОРЧУК та спеціалістом Служби Вікторією КУЗМІНСЬКОЮ, спільно з начальником сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП Ольгою СЕМЕНЮК та поліцейським офіцером громади Олегом НАВРОЦЬКИМ проведено профілактичний рейд на територіях сіл Городище, Серединці.

    Під час рейдів було відвідано 5 родин, в яких виховується 12 дітей (з них 4 знаходиться на обліку Служби у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах).

    За результатами рейду, працівниками Служби, було складено акти обстеження умов проживання сімей, з батьками проведені бесіди щодо належного утримання і виховання дітей, попередження правопорушень серед дітей, дитячої бездоглядності та безпритульності, недопущення насильства в сім’ях. Батьки попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне утримання та виховання дітей.

    Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки або у відповідних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Найкращі інтереси дитини є предметом їх основного піклування. 

zobrazhennya viber 2024 01 10 19 30 14 329

 

//