maxresdefault

Реалізація гуманітарного проєкту «Гуманітарна незалежність»

За даними Держстату, в Україні живуть понад 160 тисяч дітей з інвалідністю, а отже, приблизно стільки ж батьків потребують інформаційної, психологічної та соціальної підтримки. Найскладніші для них — перші 6 років життя дитини, коли відбувається період адаптації до нового способу життя та різних викликів, кажуть активісти.

Батьки, які виховують дітей з інвалідністю, часто постають перед труднощами. Вони можуть відчувати емоційне та психологічне навантаження, стурбованість за майбутнє, тривогу і непевність. Часто виникають труднощі й соціальні — складно дістати ліки, знайти місце для реабілітації чи навчальний заклад для дитини. Усе це може призвести до виснаження, стресу та відчуття ізоляції в батьків.

В рамках проєкту ” Гуманітарна незалежність” від ГО “Епіпросвіта” у партнерстві з Хмельницькою радою та фондом Abilis створено інформаційні матеріали,спрямовані на всебічне підвищення просвітницької діяльності щодо відстоювання прав людей зазначеної категорії, забезпечення їх психологічної та юридичної підтримки. Заклади соціальної сфери ,освіти,культури отримали ці матеріали і поширюють інформацію серед населення громади.

 

//