Рішення 29 сесії VIII скликання від 13 вересня 2018 року

Про внесення змін в рішення № 41 сесії сільської ради від 04.01.2017 року «Про встановлення на території Судилківської сільської ради плати за землю в частині земельного податку на 2017 рік та затвердження Порядку її справляння» зі змінами

Про погодження надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах території РЛП «Мальованка»

Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.06.2018 року № 6 «Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Судилківській об’єднаній територіальній громаді» зі змінами

Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.07.2018 року № 7 «Про угоди між Судилківською сільською радою та Шепетівською районною радою»

Про угоду між Судилківською сільською радою та Шепетівською районною радою

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

Про вступ до Асоціації об’єднаних громад Хмельницької області

Про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Судилківської сільської ради

Про пільги по сплаті земельного податку на 2019 рік

Про передачу в оренду ПАТ «Укрпошта» нежитлового приміщення

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ПАТ «Хмельницькобленерго».

Про припинення права користування земельною ділянкою.

Про внесення змін до рішень сільської ради від від 24.04.2018року №14, від 23.05.2018 року №5, від 31.03.2016 року №6

Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на передачу у власність громадянина земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст.118, 121 Земельного кодексу України.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості.

Про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно із ст. 118, 121 Земельного кодексу України

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Про надання одноразової грошової допомоги

 

//