Рішення десятої сесії VIII скликання


Про Програму підтримки відділу трудового архіву апарату Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

Звіт про виконання бюджету Судилківської сільської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2021 року

Про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2021 р.

Про утворення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради.

Про перейменування закладів освіти Судилківської сільської ради та затвердження Статутів в новій редакції

Про погодження штатних одиниць обслуговуючого персоналу закладів освіти Судилківської сільської ради

Про надання одноразової грошової допомоги.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної частки(пай).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст. ст. 118, 121 Земельного кодексу України.

Про  надання дозволу  ПрАТ «ВФ Україна» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки водного фонд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам.

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради: від 28.04.2021 року №18 від 27.01.2021 року № 7 від 19.04.2019 року № 21

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 17.06.2021 р. № 19.

Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про погодження місця розташування та надання дозволу на проведення проектно-вишукувальних робіт ТОВ «ВАЙНЕТ» на території Судилківської сільської ради.

Про припинення права користування земельною ділянкою.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно Земельного кодексу України.

Про скасування підпункту «1.2» рішення № 18, 5 сесії від 28.04.2021 року та підпункту «1.3.» рішення № 18, 5 сесії від 28.04.2021 року.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду АТ «Хмельницькобленерго».

Визначити перелік земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами та про проведення земельних торгів.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Денещуку Сергію Васильовичу.

Про припинення діяльності Серединецького закладу дошкільної освіти «Калинонька» Судилківської сільської ради шляхом приєднання до Серединецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради».

Про затвердження передавального акту Серединецького закладу дошкільної освіти «Калинонька» Судилківської сільської ради

Про затвердження Статуту Серединецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в новій редакції.

Про припинення юридичної особи Полянського закладу дошкільної освіти «Лісова казка» Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області шляхом приєднання до Полянської гімназії Судилківської сільської ради.

Про затвердження передавального акту Полянського закладу дошкільної освіти «Лісова казка» Судилківської сільської ради.

Про затвердження Статуту Полянської гімназії в новій редакції

//