Рішення одинадцятої сесії VIII скликання від 02 вересня 2021 року

Про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2021 р.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Судилківської сільської ради на 2021-2023 роки

Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Судилківської сільської ради на 2021 рік.

Про призначення директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради.

Про надання одноразової грошової допомоги.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Фещиній Інні Василівні

Про визначення переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами та про  проведення земельних торгів

Про визначення переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами та про  проведення земельних торгів

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення з метою подальшої передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної частки(пай).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст. ст. 118, 121 Земельного кодексу України

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості

Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення з метою подальшої передачі в оренду для сінокосіння і випасання худоби.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Бойчуку Володимиру Віталійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам.

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради: від 16.07.2021 року № 7 від 28.04.2021 року № 18 від 19.04.2021 року № 21 від 18.06.2020 року № 7.

Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Літвіновій Світлані Михайлівні.

Про припинення права користування земельною ділянкою

Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Фещину Василю Васильовичу.

//