Рішення тринадцятої сесії VIII скликання від 21 жовтня 2021 року

Про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2021 р.

Про Програму розвитку земельних відносин Судилківської сільської ради на 2021-2023 роки.

Про угоду між Судилківською сільською радою та 21-ю Державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Про утворення старостинських округів Судилківської сільської ради та затвердження Положення про старосту.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 листопад а 2020 року № 13 «Про затвердження структури та чисельності апарату Судилківської сільської ради та її виконавчих органів та Положення про матеріальне стимулювання працівників» зі змінами.

Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Юрію ДУБІНЧУКУ.

Про надання одноразової грошової допомоги.

Про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Судилківської сільської ради та затвердження передавальних актів.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст. ст. 118, 121 Земельного кодексу України.

Про надання дозволу ТОВ «Шепетівський гранкар’єр», на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею їх в оренду

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради: від 16.07.2021 року №7; від 02.09.2021 року №11; від 28.04.2021 року №18; від 18.06.2020 року №12; від 30.07.2021 року №10.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду АТ «Хмельницькобленерго».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки частки (пай) зі зміною виду цільового призначення гр. Бойчуку Володимиру Віталійовичу.

Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ « Подільський Аграрій».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості

Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі.

Про надання дозволу ТОВ «Лотівка Еліт», на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею їх в оренду

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної частки(пай)

Про внесення змін до договору оренди.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Судилківської сільської ради Шепетівського району

//