Рішення виконавчого комітету від 30 червня 2021 року

Про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Про затвердження Плану невідкладних заходів Судилківської сільської ради із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства

Про розгляд справи про адміністративне правопорушення, вчинене гр. Валентиною Мовчан

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітній Верхогляд Ангеліні Романівні, ________ року народження.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітньому Верхогляду Артему Романовичу, ___________ року народження.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітній Віскобчук Варварі Вікторівні, ________ року народження

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітнім Коберським Матвієм Мирославовичем, ________ року народження.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітнім Коберським Марком Мирославовичем, _______ року народження.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітнім Кожаном Романом Юрієвичем, _______ року народження.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки для малолітньої Мурги Тетяни Дмитрівни, ________ року народження

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки для малолітнього Мурги Богдана Дмитровича, ________ року народження.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітній Шемчук Аріні Павлівні, _______ року народження.

Про влаштування Лясковської Богдани Леонідівни та Лясковського Владислава Леонідовича.

Про встановлення піклування над дитиною-сиротою Козирським С.М.

//