УВАГА!
IMG 20180717 160652

Робота депутатів у постійних комісіях

17-18 липня 2018 року розпочалась робота депутатів по підготовці до пленарного засідання  чергової сесії.  Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик. 

Так, 17 липня відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко) . На засіданні постійної комісії депутати обговорили питання про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу в оренду приміщень та земельної ділянки. Члени комісії розглянули клопотання Шепетівського РЕМу щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування розвантажувальних трансформаторних підстанцій та обслуговування опор на повітряних лініях у селах Судилків, Лозичне, Купине . Також депутати надали погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на передачу у власність громадян земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

18 липня відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук). Члени цієї постійної комісії погодили угоди з Шепетівською районною радою щодо передачі коштів : для Шепетівського центру ПМСД – медичної субвенції; для Шепетівської ЦРЛ – на  придбання наркотичних препаратів онкологічним та онкогематологічним хворим, придбання туберкуліну, на закупівлю препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет, на коригування проектно-кошторисної документації ; Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – на виплату заробітної плати. Депутати розглянули Програму «Питна вода Судилківської сільської ради на 2018-2020 роки» та  внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Судилківської сільської ради на 2018 рік ; погодили Перелік об’єктів та заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;  внесення змін до Переліку проектів, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році; співфінансування з сільського бюджету проекту будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Судилків; заслухали звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року;  погодили внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Традиційно члени постійної комісії розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги тощо.