Робота депутатів у постійних комісіях

17 жовтня 2018 року розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії сільської ради у постійних комісіях. Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик. 

Так, 17 жовтня  відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. На засіданні постійної комісії депутати обговорили питання про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), припинення права користування земельними ділянками тощо. Також депутати відмовили у наданні погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області  на  відведення земельної ділянки за межами села Рудня Новенька. Депутати розглянули звернення депутата Аліси Криворучко щодо резервування земельної ділянки під житловий масив для учасників АТО та рекомендували внести проект рішення на розгляд сесії.

17 жовтня також відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Члени цієї постійної комісії детально обговорили угоди між сільською радою та Шепетівською районною радою, заслухали звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2018 року та погодили внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Також депутати детально розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги та запропонували суму надання допомоги тощо.

 

18.10.2018 року

//