IMG 20181206 153542

Робота депутатів у постійних комісіях

06 грудня 2018 року розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії сільської ради у постійних комісіях. Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик. 

Так, на засіданні постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку депутати детально обговорили угоди між сільською радою та Шепетівською районною радою, Грицівською селищною радою, Шепетівським управлінням Державної казначейської служби України, погодили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік; розглянули Програму мобілізації зусиль Судилківської сільської ради, Шепетівського управлінням Державної казначейської служби України та внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту  на території Судилківської сільської ради на період 2017- 2019 року. Члени комісії погодили внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік та розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги, запропонувавши суму надання допомоги тощо.

На засіданні постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи депутати погодили створення пасовищ у селі Новичі та надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під пасовище у селі Судилків. Розглянули  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для розміщення, будівництва, експлуатації та  обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячна електростанція) за межами с.Велика Медведівка, запропонувавши розмір річної орендної ставки 6 відсотків. Обговорили питання про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості та надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а також затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками тощо.

//