УВАГА!
IMG 20181220 160853

Робота депутатів у постійних комісіях

20 грудня 2018 року розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії сільської ради у постійних комісіях. Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик.

Так, 20 грудня відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. На засіданні постійної комісії депутати обговорили питання про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст.118, 121 Земельного кодексу України та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), припинення права користування земельними ділянками, дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів тощо. Депутати рекомендували внести на розгляд сесії Програму благоустрою населених пунктів Судилківської сільської ради на 2019-2020 роки; Програму розроблення містобудівної документації населених пунктів Судилківської сільської ради на 2019 рік; Програму забезпечення природоохоронних заходів населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури сіл Судилківської сільської ради на 2019 рік; Програму реконструкції  ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Судилківської сільської ради на 2019 2020 роки; Програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Судилківській сільській раді на 2019-2020 роки.

21 грудня  відбулися засідання постійних комісій сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Члени постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку розглянули Програму зайнятості населення Судилківської сільської ради на 2019 рік. Програму підтримки районного трудового архіву на 2019 рік; Програму територіальної оборони Судилківської сільської ради  на 2019-2020 роки; внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік та внесення змін до рішення сесії від 21.06.2018 року №4 «Про встановлення на території Судилківської сільської ради плати за землю в частині земельного податку на 2019 рік та затвердження Порядку її справляння». Також депутати схвалили проект сільського бюджету на 2019 рік. Також депутати детально розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги та запропонували суму надання допомоги тощо.

Члени постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення обговорили Програму розвитку освіти на території Судилківської сільської ради на 2019-2020 роки; Програму розвитку позашкільної освіти дітей та учнівської молоді Судилківської сільської ради у 2019 році; Програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції – операції об’єднаних сил та членів їх сімей, які проживають на території Судилківської сільської ради на 2019 рік; Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків на території Судилківської сільської ради на 2019 рік.