IMG 20170725 150430

Робота депутатів у постійних комісіях

25 липня 2017 року  розпочалась робота депутатів сільської ради у постійних комісіях. Зокрема, відбулося засідання постійної  комісії  з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук).  У роботі постійної комісії взяла  участь сільський голова Тетяна Котик.

Члени постійної комісії розглянули наступні питання: звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2017 року; про угоди між Судилківською сільською радою та Шепетівською районною радою; про внесення змін до сільського бюджету  на 2017 рік; про надання одноразової грошової допомоги. По  зазначених питаннях проінформувала головний бухгалтер Олена Лабунець.

Програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області  на 2017 – 2020 роки представила на розгляд депутатів заступник сільського голови Валентина Мазур.

Проекти рішень з усіх питань члени комісії запропонували внести на розгляд 12-ої сесії сільської ради для прийняття за основу. 

Також члени комісії розглянули заяви громадян про надання одноразової допомоги участникам АТО.

//