20042018

Робота депутатських комісій

20 квітня 2018 року розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії сільської ради у постійних комісіях. Участь у засіданні комісії взяла сільський голова Тетяна Котик.  

Так, 20 квітня відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко). На засіданні постійної комісії депутати обговорили питання надання дозволу ПАТ «Хмельницькобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, продовження терміну дії договорів оренди приміщень з КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», можливість розташування у селі Рудня Новенька об’єкту телекомунікації з метою покращення якості мобільного зв’язку та розглянули заяви щодо погодження передачі у власність земельних ділянок сільського господарського призначення державної власності, що знаходяться за межами населених пунктів сільської ради. Також члени комісії опрацювали заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості. Депутати розглянули та погодили затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та технічної документації з подальшою передачею у власність, постійне користування тощо.

23 квітня відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук). Члени цієї постійної  комісії погодили внесення доповнень до Програми профілактики злочинності на території Судилківської сільської ради та до Програми соціально-економічного розвитку, а саме перелік проектів, що можуть реалізовуватися в об’єднаній територіальній громаді у 2018 році (за рахунок усіх джерел фінансування). Депутати вивчили питання створення методичної служби сільської ради та внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів Судилківської сільської ради та її апарату . Члени комісії заслухали звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року, погодили угоду між сільською радою та Шепетівською районною радою та внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Традиційно депутати розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги.

//