УВАГА!
Bez nazvanyya

Робота на Хмельниччині

Шукаєте роботу? Підприємствам області потрібні працівники! Звертайтеся в центр зайнятості. Кваліфіковані фахівці стануть вашим помічником з пошуку роботи.
Також ви можете самостійно переглядати актуальні пропозиції роботи не виходячи з дому і при цьому не потрібно моніторити різні сайти. Заходьте на «Єдиний портал вакансій», який об’єднує провідні сайти з пошуку роботи. Станом на 27 грудня 2023 року там 5171 вакансія у Хмельницькій області. Заробітна плата – від мінімальної до ста тридцяти тисяч гривень. Виставляйте фільтр і вибирайте свою вакансію.
Для стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, працевлаштування вразливих категорій населення, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці Державна служба зайнятості має в своєму арсеналі різні компенсаційні програми. А саме:
1. Компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО (під час дії воєнного стану);
2. Компенсації витрат при працевлаштуванні ВПО;
3. Компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних;
4. Компенсації фактичних витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця;
5. Компенсації частини фактичних витрат пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця;
6. Компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю;
7. Допомогу по частковому безробіттю;
8. Надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи;
9. Надання грантів для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу;
10. Ваучери на безкоштовне навчання працівників;
11. Професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної освіти державної служби зайнятості.
!!! Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.
За більш детальною інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Хмельниччини, наш Telegram-чат, або на «гарячу» лінію Хмельницького
ОЦЗ +38096-045-60-10