Розпочалась робота постійних комісій

27 червня розпочалась робота депутатів сільської ради у постійних комісіях. Зокрема, відбулися засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії А.Кравчук) та з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко). Участь у засіданні комісій взяла  сільський голова Тетяна Котик.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення було розглянуто Статут Судилківської загальноосвітньої школи I-III ступенів та положення про її філії.

На засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи  депутати розглянули блок земельних питань та питання, які стосуються оренди комунального майна.  

Проекти рішення з усіх питань члени комісій запропонували внести на розгляд 11-ої сесії сільської ради.

//