УВАГА!
IMG 20190604 114735

Семінар керівників закладів культури

Методична робота з працівниками культури на сучасному етапі виходить на новий рівень. З’являються нові форми роботи, впроваджуються сучасні методи і прийоми, відбувається пошук нових шляхів і засобів для ефективного вирішення поставлених завдань. 04 червня 2019 року на базі читальної зали Судилківської сільської бібліотеки відбувся семінар керівників клубних закладів громади з теми “Нетрадиційні форми роботи у діяльності керівника клубного закладу”.

Теоретична частина пройшла у формі міні-лекції відповідно до теми, практична частина у формі “бібліотечного ресторанчика”. “Бібліотечний ресторанчик” – форма роботи, яка об’єднала директорів сільських будинків культури та завідувачів сільських клубів в єдину команду. Тема розмови – створення моделі ідеального батька ( у громаді вже почалися заходи до Дня батька). Бібліоменю у методичному дуеті готували спеціаліст з питань культури Тончук Н.О. та провідний бібліотекар Судилківської сільської бібліотеки Захарчук В.В. Представила методичне меню Захарчук В.В. До меню увійшли такі “страви”: закуска (вітання-асорті у віршах та різних пісенних жанрах: народна, естрадна пісня, реп); салат “Татусеве щастя” (створення вітальних листівок, лепбука); гаряча страва “Про найпотаємніше” (ситуативні вправи для батьків); десерт “Родзинка” (виконання різних видів танців ); напої “Веселі переливи” (виконання пісень про тата); на коня “Створення моделі ідеального тата” (художній образ, словесний портрет, фотосушка, фотозона “День батька”). Учасники “ресторанчика” творчо працювали над реалізацією “меню”.

Як результат, керівники закладів культури громади удосконалили вміння працювати над створенням сценарію запланованого заходу, вибором форми проведення заходу, вчилися створювати тематичні лепбуки, презентували різні сценічні жанри, підпорядковані єдиній темі. Було методично змістовно, пізнавально, цікаво, сучасно!