18

Семінар керівників ззсо

Керівник школи – лідер змін – тема семінару директорів ззсо, який відбувся 02 листопада 2018 року на базі Городищенської зош I-III ступенів.
У семінарі взяли участь начальник відділу освіти та культури сільської ради Космина Н.А. та відповідальна за методичну службу відділу освіти та культури сільської ради Швед Г.І.
Програма зустрічі управлінців насичена та цікава за змістом і формою. У програмі:
методичний квест «Вектор успіху», майстерня управлінця («Нова роль директора школи в умовах реформування освітньої галузі», Космина Н.А., начальник відділу освіти та культури сільської ради; «6 міфів про сільську школу»: з досвіду роботи Городищенської зош I-III ступенів, Кушнір Л.А., директор школи), щоденник вражень управлінця (учасники семінару).
Нові якості лідера, вироблення власного стилю управління освітнім процесом, робота в команді – такі основні напрями розмови в ході семінару, на якому змістовно поєднано досвід, практику і пріоритетні завдання та цілі прийдешніх освітніх реалій.
Завершальний акорд семінару – вироблення рекомендацій «Професійний розвиток керівників навчальних закладів громади з позицій оновленого змісту освіти».

//