Z Dnem samovryad.334711 1

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Ваша наполеглива і самовіддана праця,високий професіоналізм і компетентність, вашавідповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади.

Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться й надалі такими ж мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу і у співпраці з усією громадою, депутатським корпусом, громадськими організаціями підвищуватимутьпотенціал громади.

Скажу, що праця у єдиній команді, ефективні рішення щодо шляхів розвитку громади, участь у реалізації цікавих, конче необхідних для населення громади проектах -це той комплекс дій, що веде до успіху.

Наша спільна діяльність є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади. Безумовно, на часі ще багато проблем. Але, маючи за плечима 2 роки «невгамовного», направленого на конкретний результат, життя, ми взмозі впевнено крокувати далі, нарощуючи темпи! Ми бачимо ціль, у нас є мета – зробити нашу громаду найкращою у всіх відношеннях! І треба вірити! Вірити в успіх того, що робимо!!!

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту і благополуччя, вирішення поставлених завдань. Нехай надійними супутниками будуть взаєморозуміння, повага табажання творчо працювати на благо громади та України. Зі святом!!!

 

З повагою сільський голова Т.Котик

//