24446811

Шановні захисники рідної землі, жителі Судилківської ОТГ!

14 жовтня на Святу Покрову, у День Українського козацтва, українці відзначають державне свято – День Захисника України. День, який по праву належить героям – захисникам, усім, хто любить і захищає Батьківщину. День, який уособлює величезний патріотизм, мужність, відданість, силу, честь і обов’язок, доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Щирі вітання з нагоди Дня Захисника України!!!

 Щирі слова Подяки, Шани і Поваги ветеранам, учасникам бойових дій на Сході України, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям воїнів – героїв за мирне небо над нами.

Від усієї душі бажаю всім миру і здоров’я, здоров’я і миру, щасливих прийдешніх днів, успішного вирішення справ, реалізації планів та задумів, сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та комфорту в родинах, світла і тепла, добра і любові. Нехай з нами завжди буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої громади і рідної України!

 

 

  З повагою сільський голова Тетяна Котик

//