104d7HG73SERz24NtTA

Шепетівський сектор інформує: порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки на період карантинних заходів

Шановні жителі міста та району! Шепетівський сектор УДМС області інформує, що на період дії КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області незалежно від реєстрації місця проживання.

Вартість оформлення  біометричного паспортного документа становить:

  • 363 грн – протягом 20 робочих днів;
  • 489 грн- протягом 10 робочих днів.
  • * у разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн. (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян).

Адміністративна послуга по оформленні ID-картки вперше особам, які досягли 14-ти річного віку надається безкоштовно.

Детальну інформацію щодо процедури оформлення паспорта громадянина України у формі картки можна дізнатись на офіційному сайті ДМС України за посиланням:https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni.html або ж за телефоном «гарячої лінії» Управління: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Звертаємо увагу, що в умовах «червоної зони» графік роботи підрозділу залишається без змін, а саме: з вівторка по п’ятницю з 9:00-18:00 та у суботу з 9:00 до 16:45, обідня перерва з 13:00 до 13:45.

 

Враховуючи карантинні заходи, просимо громадян під час відвідування підрозділів служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України:

🔹 користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
🔹 не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).

Бережіть себе та тих, хто працює для вас!

//