УВАГА!
Bez nazvanyya 1

Щодо опитування представників бізнесу в фокусі «Бізнес-Наука»

Офіс підтримки вченого (надалі – Офіс) працює над реалізацією ініціатив та проектів, що спрямовані на розвиток та популяризацію науки, сприяння організації ефективного партнерства на рівні наука-бізнес-держава-громадськість.
Мета Офісу – створення умов та можливостей для реалізації інтелектуального потенціалу громадян України у сфері науки та інновацій.
Офіс підтримки вченого у співпраці з Міністерством освіти і науки України вивчає механізми та напрацьовує шляхи налагодження ефективної комунікації між бізнесом та наукою.
Офіс  запрошує представників  місцевого бізнесу до он-лайн опитування, яке має на меті отримати поради, пропозиції та бачення перспектив взаємодії між бізнесом та наукою, а також оцінити можливості співпраці та пошуку партнерів шляхом використання нещодавно створеної Міністерством освіти і науки України платформи «Бізнес та наука»
(https://s2b.nauka.gov.ua/).
Анкета знаходиться за лінком: Опитування представників бізнесу в фокусі “Бізнес – Наука”, Україна (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTnmCf9a9bAQTaFnGejkUSsqunkwsuMBcbYDtdn00UVhUdpA/viewform).
Детальна інформація про діяльність Офісу розміщена на власному сайті Офісу: https://sso.org.ua/.