402296790 326603753423130 723239610635995112 n

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ У ГРОМАДІ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

З 25.11.2023 р по 10. 12. 2023 р у громаді відбудуться заходи акції «16 днів проти насильства».
Основні завдання акції: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Просимо забезпечити максимальне висвітлення заходів зазначеної тематики на вебсайтах закладів, установ, організацій та сторінках у соціальній мережі з метою донесення до населення інформації щодо дій у випадку потрапляння в ситуацію домашнього насильства, насильства за ознакою статі, сексуального насильства особливо в умовах війни, адже від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною.
Рекомендуємо здійснити перегляд документального фільму «Поруш тишу», який створено за підтримки урядів Канади, Великої Британії, Бюро гуманітарної допомоги USAID. Фільм розповідає про те, як війна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у документальній стрічці висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.
Долучаймося до акції!!!
Під час проведення заходів акції обов’язковим є дотримання обмежень дії воєнного стану.
//