zavantazhennya

Щодо розумного енергоспоживання

  • Російські терористи дуже хочуть створити непереборні енергетичні складнощі для України. Але ми маємо реальну можливість запобігти і такій загрозі. Для цього треба застосувати наші головні переваги – єдність і мудрість, проти яких не може спрацювати жоден російський удар і будь-яка російська зброя.

 

  • Від розумного енергоспоживання кожної людини залежить енергетична забезпеченість всієї України. Головна теза: будь ласка розподіляйте споживання електрики по всій добі, свідомо зменшуючи своє споживання електрики у години пікових навантажень з 17 до 22 години.

 

  • У час пікових навантажень на енергосистему у час з 17 до 22 години маємо споживати електрику усвідомлено – тільки те, що дійсно необхідно саме у цей час. Пральні машини, праски, пилососи, елетрообігрівачі, теплі підлоги, електроопалення, посудомийки та інші електроприбори, що споживають багато енергії, у час пікового споживання варто НЕ включати. Це важлива культура електроспоживання воєнного часу. Поширюємо деталі з цього приводу згідно з цим зразком:

 

  • Звичайно, держава робить усе, щоб відновити наші повні можливості виробляти і постачати електрику зараз – після масованого російського удару. Рятувальники і енергетики працюють по всій країні – там, де влучили російські ракети, щоб якнайшвидше відновити доступ споживачів міст і сіл. Але поки ми відновлюємо повну потужність – потрібне розумний підхід кожної людини до свого власного споживання.

 

  • Маємо усвідомлювати, що для російських терористів українська енергетика й надалі може бути мішенню. Тому культуру споживання електрики у воєнниій час потрібно зберігати й надалі. Якщо ми звикнемо до розумного електроспоживання і будемо переносити на інші години доби свої побутові енергетичні потреби – прання, прасування, пилососи, використання електроінструментів для ремонту, електричний обігрів, – то у російських терористів не буде жодної можливості створити будь-які непереборні енергетичні складнощі для українців. Період з 17 до 22 години кожної доби – це період, щоб кожен міг у своєму домі допомогти всій країні із енергозабезпеченням.

 

  • Місцевій владі: усвідомлено обмежувати електроспоживання в публічних місцях, на вулицях, в органах влади у години-пік з 17 до 22.

 

  • Президент Володимир Зеленський поставив завдання в середньому за цю добу повернути електропостачання по максимуму усім містам і селам, які залишились без енергопостачання і звʼязку сьогодні через удари російських терористів. По всій країні вже відбуваються відновлювальні роботи. Вони мають закінчитись максимально швидко.

 

  • Зазначаємо, якщо це потрібно, що у час відновлення нормальної схеми постачання електрики в окремих регіонах можливі тимчасові планові обмеження електропостачання протягом декількох годин. Це потрібно для того, щоб відновити та зберегти стабільну роботу всієї енергосистеми.
//