0 02 05 86a7f7f181619ea3f3a48bf1a8e9ac1d0ddf13be1d13dab3019d56ea5a482c8d c37ee046d8315d86

ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ СІМ’Ї, ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СУДИЛКІВСЬКОЇ ТГ!

Сім’я – найбільший скарб у житті. Нехай у ваших сім’ях завжди панує любов, взаєморозуміння та підтримка. Бережіть один одного, цінуйте кожну мить, проведену разом.

Щиро зичу кожній родині щастя, тепла, добробуту, гармонії, рясних Божих благословінь. Миру в душі і серці, миру рідній Україні!

З повагою

сільський голова Тетяна КОТИК