IMG 28bb536cd0d1ae4f8ce94f2e10b9a7e1 V

Шкільна медіація в дії

У рамках діючої  Програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки 11 cічня 2018 року на базі Судилківської зош І-ІІІ ступенів проведено тренінг для представників учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти громади з питань шкільної медіації.

         У ході тренінгу учні-медіатори та соціальний педагог Серветник Л.І. Судилківської зош І-ІІІ ступенів  ознайомили учасників заходу  з актуальними питаннями формування безпеки в навчальному середовищі. Так, особливу увагу приділено шкільній службі порозуміння, її створенню у навчальних закладах, діяльності  учнів – медіаторів. Акцентовано увагу на основній методиці, яку старшокласники застосовуватимуть у своїй діяльності, – це медіація.

       Сповнені нових знань з питань шкільної медіації учні-учасники тренінгу ділитимуться  досвідом створення та діяльності шкільних служб порозуміння у своїх навчальних закладах.

 

//