yunisef

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

23 лютого 2023 року, у рамках Проєкту “Велика родина,” за сприяння та підтримки гуманітарного штабу Хмельницької обласної військової адміністрації та Агенції регіонального розвитку Хмельницької області для потреб багатодітних сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, отримано допомогу від ЮНІСЕФ.
Гуманітарним штабом при виконавчому комітеті Судилківської сільської ради отримано допомогу у вигляді дитячого одягу (для дітей від 1 року до 14 років), засобів гігієни першого реагування, наборів “діти в русі” (дитячі рюкзачки) матраців, ковдр, павербанків, масляних радіаторів та водонагрівачів.
Отримати допомогу багатодітні родини з числа ВПО, які проживають на території нашої громади, можуть уже 24 лютого, як завжди, у штабі гуманітарної допомоги. Години роботи штабу не змінилися.
Трохи про проєкт: Проєкт “Велика родина” спрямований на забезпечення потреб багатодітних сімей внутрішньо переміщених осіб, для створення комфортних умов для життя та розвитку на Хмельниччині.
Станом на 23 лютого на території громади проживає 8 багатодітних сімей, які вимушені були евакуюватися із зони бойових дій з різних куточків України. У цих родинах виховуються 32 дитини різного віку.
Дякуємо гуманітарному штабу Хмельницької обласної військової адміністрації та Агенції регіонального розвитку Хмельницької області за підтримку багатодітних сімей з числа ВПО.
1 2 2 2 3 2 4 2 5 2 6 2 7 2 8 2 9 1
//