IMG 20180126 110015

Спільна добра справа

Кладовище в кожному населеному пункті вважається святим місцем. Проте, інколи, за щоденними турботами і проблемами ми забуваємо, що це місце потребує постійного догляду та впорядкування. А тому трапляється так, що місце вічного спочинку рідних нам людей заростає, поступово перетворюючись на непрохідні хащі. Так, на жаль, сталося і у

 с. В. Медведівка. Але ініціативна група села на чолі з Бабкіною Л.В. та Нюнько Т.Н., заручившись підтримкою активних мешканців, та спираючись на допомогу депутата сільської ради Лінник Н.В. і повне розуміння та підтримку Котик Т.М. голови Судилківської ОТГ розпочали масштабну роботу по розчистці сільського кладовища.

 Впродовж декількох тижнів активні односельці щоденно приходили на сільське кладовище, хто з власними бензопилами та мотокосами, а хто з сокирами, і терпляче метр за метром вирізували кущі бузку, акацій, що неймовірно розрослися по всій території, звалювали старі розлогі дерева, що становили реальну небезпеку, адже багато з них уже були повалені сильними вітрами і лежали на хрестах та пам’ятниках. Жінки стягували гілки на купи і тут же їх спалювали, підкладаючи шини, які підвозили від ПП Альмяшова Р.О.

 Завдяки наполегливій і завзятій праці небайдужих і активних жителів села, а саме: Поліщука Володимира, Поліщука Івана, Мельника Анатолія, Мельника Ігора, Нечипорука Сергія, Петрика Аркадія, Нарусевич Валентини, Шпачинської Любові, Муляра Віталія, Дудара Івана, Петрик Ніли, Молодики Михайла, Цупріяна Олександра, Цупріян Лариси, Нюнька Олексія та багатьох, багатьох інших, сьогодні наше сільське кладовище не впізнати – чисте, просторе, світле! В перспективі ще багато задумів – цвинтарська капличка, сучасна огорожа, гарні ворота, впорядковане місце для сміття тощо. Великомедведівчани впевнені, що все це їм обов’язково вдасться зробити, адже людська ініціатива помножена на підтримку органів місцевого самоврядування обов’язково дає гарний і відчутний результат!

 

Мудра О.І. мешканка,
 с. В. Медведівка

//