Bez nazvanyya

Сучасний підбір кадрів: рекрутинг в службі зайнятості

Сьогодні служба зайнятості демонструє нові можливості для роботодавців – якісно та оперативно підбирає кадри для підприємств на засадах рекрутингу.
Рекрутери служби зайнятості є експертами ринку праці: знають, де знайти вакансії та пошукачів роботи, володіють інструментами оцінки кандидатів і обирають їх виходячи з потреб роботодавця та здійснюють:
 аналіз потреби та доцільності найму нових спеціалістів до роботодавця;
 формують спільно з роботодавцем заявку на пошук та підбір спеціаліста;
 вибір методів, засобів та шляхів пошуку необхідних кандидатів, забезпечують інформаційне супроводження вакансії з метою залучення необхідних спеціалістів;
 пошук та активне залучення потенційно цікавих кандидатів для ПОУ в процесі відбору і оцінки;
 відбір та оцінку кандидатів з використанням актуальних та ефективних методів оцінки їх особистісних та ділових якостей;
 презентацію роботодавцю результатів відбору (з аргументацією вибору кандидатів), збір рекомендацій;
 організовують та приймають участь у зустрічах та переговорах кандидата і роботодавця;
 супроводжують кандидата на етапі входження на посаду та надають консультаційну допомогу в ході адаптації на новому місці роботи.
Така форма роботи дозволяє розширювати коло пошуку вакансій та працівників за межі служби зайнятості, адже фахівці працюють не лише з її клієнтами, а й з усіма, хто пропонує чи шукає роботу на повному ринку праці.
Переглянути всі наявні пропозиції роботи можна на Єдиному порталі вакансій.
Telegram-канал з актуальними вакансіями: «Робота зараз: Державна служба зайнятості».
Чат-бот ДСЗ @DCZWorknowBbot
За більш детальною інформацією роботодавці можуть звертатися до Хмельницького обласного центру зайнятості, м. Хмельницький, пров. Шевченка, 10, +38(096)045-60-10, +38(093)027-05-11, (044) 244 94 27 або до філій Хмельницького ОЦЗ та їх структурних підрозділів.

//