СУДИЛКІВ: КУПАЛЬСЬКЕ ДІЙСТВО БІЛЯ МЛИНСЬКОГО СТАВКА
СУДИЛКІВ: КУПАЛЬСЬКЕ ДІЙСТВО БІЛЯ МЛИНСЬКОГО СТАВКА

СУДИЛКІВ: КУПАЛЬСЬКЕ ДІЙСТВО БІЛЯ МЛИНСЬКОГО СТАВКА

Надвечір‘я у Судилкові, адміністративному центрі Судилківської ТГ, видалося веселим і яскравим. Берег Млинського ставка святково гомонів, адже тут жителі та гості громади зібралися на Купальське дійство «Сьогодні Купала, а завтра Івана».

Свято відбулося за підтримки сільського голови Тетяни КОТИК.

З глибини віків прийшло до нас Купало – одне з найпоетичніших календарно-обрядових свят нашого народу, свято вшанування сонця і води, свято краси, молодості і кохання.

За народним повір‘ям, цього дня відбуваються різні дива: природа набуває магічної сили, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть – квітка щастя і любові. Тож, хто знайде цю квітку ….

Квітку папороті шукали разом із творчими колективами закладів культури громади, це: вокальний колектив «Гомін», дитячий вокальний колектив «Цукерочки», тріо «Струни серця», чоловічий вокальний гурт «Промінь», вокал А. Гончаровська Судилківського СБК; дует «Поляночка», хореографічний колектив «Креатив» (молодша і старша вікові групи), вокал К. Ідрісова Полянського СБК; хореографічний колектив «Фурор» Хролинського СБК.

Святкова концертна програма насичена українськими піснями, добрим українським гумором, запальними танцями, веселою магією ворожіння, конкурсним випробуванням на кращий купальський віночок. Переможці конкурсу отримали призові подаруночки.

Було й купальське багаття як символ очищення від усього недоброго.

Для дітвори працював батут, були акварозмальовки, для молоді – шоу “Holly”. Цікаві розважальні заходи для дітей та молоді підготували активісти громади В.Мушинський, Н.Сніховська.

Відбулося колоритне дійство. Усі, хто відвідав свято, пройнялися магією пошуку квітки щастя і залишили у своїй душі потаємний куточок сподівань, мрій та віри у те, що наступного року у Купальську ніч таки з‘явиться чарівний цвіт. Але це вже буде нова купальська пригода.

Зі святом Івана Купала!

//