Судилківська ОТГ: «миколайчики» для малечі!
Судилківська ОТГ: «миколайчики» для малечі!

Судилківська ОТГ: «миколайчики» для малечі!

Зимонька – зима – чарівна казка. От тільки снігу бракує. Та святки грудня скрашують цей недолік зими.

Завершилася пора Андріївських вечорниць, настає пора подарунків від Святого Миколая. Найбільше на прихід Миколая Чудотворця чекають дітки. Прокинувшись вранці 19 грудня, і дівчатка, і хлопчики, слухняні та чемні, (неслухняних у Миколая нема!) шукають під подушкою подаруночки. Як же сяють оченята, коли кожен знаходить там, наприклад, кольоровий пакуночок із солодощами!

Виконавчий комітет Судилківської сільської ради під керівництвом Тетяни КОТИК, депутати сільської ради, працівники сільської ради – підготували солодкі подаруночки для найменших жителів громади – вихованців закладів дошкільної освіти та учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти. Солодощі-подарунки для дошкільників і молодших школярів придбано за кошти місцевого бюджету та будуть вручені для діток протягом тижня у закладах освіти сільської ради.

Дорогі дітки, зі святом Миколая щирі вітання! Нехай Святий Миколай виконує ваші бажання, здійснює мрії. Шановні дорослі, нехай панує у кожного в серці свято Добра, Милосердя і Любові!  

Щасти всім!!!

//