1 Sertse.262038572 1783984025124643 6607802157310324476 n

СУДИЛКІВСЬКА ТГ: ДОБРОЧИННА АКЦІЯ «СОЛОДКЕ ГОРНЯТКО»

Доброта – річ дивовижна: вона в погляді, щирій посмішці, привітному слові, у наших діях і вчинках. Доброта зближує душі і серця. Саме Доброта поруч з Милосердям, Чуйністю та Щирістю створюють тандем почуттєвих якостей, які увібрав в себе дуже незвичайний День 3-го грудня,  День людей сильної волі, людей особливих, які, попри щоденні труднощі у житті, понад усе люблять і цінують життя. У всьому світі цей День спрямований на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем осіб з інвалідністю.

Традиційно до 03 грудня – Міжнародного Дня осіб з інвалідністю – на території Судилківської сільської ради відбувається доброчинна акція, ініційована виконавчим комітетом сільської ради під керівництвом сільського голови Тетяни КОТИК, депутатським корпусом сільської ради. Акція «Солодке горнятко», така цьогоріч її назва, стартувала у громаді 01 грудня. «Солодкі горнятка» вже отримують дітки з особливими потребами, які проживають у населених пунктах громади.

Активну участь в організації акції беруть працівники сільської ради, Судилківського інклюзивно-ресурсного центру,  КУ «Центр надання соціальних послуг», служба у справах дітей сільської ради.

Попереду чудові дні грудня – січня, насичені  передноворічними і новорічними святами.

Щиро зичимо діткам веселих свят та  здійснення заповітних мрій!

//