СУДИЛКІВСЬКА ТГ: РОБОЧА ЗУСТРІЧ З НАЧАЛЬНИКОМ ШЕПЕТІВСЬКОЇ ДПІ

Начальник Шепетівської ДПІ Валентина Ординська провела робочу зустріч з колективом Судилківської ТГ. Доставлено податкові повідомлення – рішення по землі громадянам та предметно розглянуто питання щодо наповнення місцевого бюджету за рахунок своєчасної сплати майнових податків та погашення податкового боргу платниками.
Обговорювались питання дотримання законодавства в частині розміру заробітної плати та легалізації найманих працівників, інвентаризації майна та активів, моніторинг суб’єктів підприємництва, які ведуть господарську діяльність на території територіальних громад і при цьому не зареєстровані в ЄДР та суб’єктів підприємницької діяльності, що фактично займаються реалізацією підакцизної продукції на території територіальної громади та не сплачують акцизний податок.
Особливу увагу приділено заходам з погашення податкового боргу із сумами до 3060 грн., переваги використання електронних сервісів, застосування суб’єктами господарювання РРО/ПРРО та наявності ліцензій.
Наголошено, що громадяни зобов’язані подавати органам ДПС відомості про зміну даних (в тому числі реєстрацію зміни місця проживання). Такі відомості можна подати особисто до контролюючого органу або в електронному вигляді, не відвідуючи орган ДПС, а скориставшись електронним сервісом ІТС «Електронний кабінет».
Надано відповіді на питання щодо визначення мінімального податкового зобов’язання.
Наголошено про обов’язок платників використовувати в підприємницькій діяльності РРО/ПРРО, та ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Надано відповіді на запитання.