60746077 1080004458852621 1926498226182029312 n

Судилківська зош I-III ст. У фіналі “Healthy Schools”!

16 травня 2019 року відбулося нагородження шкіл-фіналістів, що брали участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», започаткованої Mondelez International Foundation. Програма реалізується в Україні Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Інституту модернізації змісту освіти. 

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Судилківської об’єднаної територіальної громади минулоріч подала заявку на участь у проекті і увійшла до п’ятиста шкіл України, які мали змогу долучитися до активностей проекту. З того часу життя школи стало більш насиченим різноманітними заходами, спрямованими на фізичну активність, раціональне харчування та організацію здорового простору.

Упродовж Програми було проведено більше сотні заходів: 

– спортивні змагання, квести, флеш-моби, веселі старти, 

– танцювальні, релаксаційні, вітамінні перерви, 

– майстер-класи, здорові ланчі, вітамінні тижні, дні овочів та фруктів, 

– виховні години, акції, свята, соціальні опитування, 

– зустрічі і з видатними особистостями, і з мешканцями дитячого будинку «Щасливе дитинство», 

– робота творчих майстерень з виготовлення лепбуків, стінгазет, соціальних роликів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя.

До заходів долучилися учні, педагоги, батьки Судилківської зош та інші школи громади.

У фінальному заході проекту взяла участь команда Судилківської школи у складі представників шкільної спільноти здорових і радісних школярів – учнів 7-А класу Литвиненко Діани та Слободзяна Максима, координатора шкільного проекту «Healthy Schools» Ланової Т. М., директора школи Регули Т. А. та фахівця з охорони праці Ребекевши Н. Г. Представництво – сорок команд-фіналістів. 

Учасники фіналу отримали масу позитивних емоцій, адже у цьому заході взяли участь цікаві, знані особистості: Євген Клопотенко – кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен, телеведучий, засновник соціального проекту зі зміни культури харчування «CultFood», Роман Грищук – керівник студії «Мамахохотала», Геннадій Попенко – актор театру, телебачення та кіно, шоумен, конферансьє та телеведучий. У формі діалогу з ведучим фінальної програми Тарасом Деркачем кожен з них розповів про свій шлях до здорового способу життя та дав ряд корисних порад.

Тож, актуальними є слова, якими завершили свій виступ у фіналі програми представники Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів:«Проекту «Healthy Schools» – «Лайк» та «Клас»!Хай на просторах України всі знають про нас.Бо «Healthy Schools» – це рух і це життя!Бо «Healthy Schools» – дорога в майбуття!»

//