1 1

ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ

24 травня 2024 року на базі поліцейської станції Судилківської ТГ відбулась зустріч працівників КУ «Центр надання соціальних послуг», працівників Служби у справах дітей з представниками Шепетівського РУП: заступником начальника управління поліції – начальником кримінальної поліції Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області майором поліції Ткачуком Іваном Івановичем, старшим інспектором сектору дотримання прав людини Шепетівського РУП, капітаном поліції Віталієм Бабійчуком, поліцейським офіцером громади Олегом Навроцьким.
Тема зустрічі : Шахрайство. Усе що потрібно знати.
Поліціянти акцентували увагу присутніх на тому, як не втрапити у пастку до шахраїв, як застерегти ближнього від такої пастки. Зокрема, зупинилися на наступних моментах:
– як виглядає шахрайство в додатках для знайомств;
– як зрозуміти, що перед вами шахрай;
– що обов’язково потрібно тримати в таємниці і ніколи не повідомляти незнайомцям: паролі для облікових записів; дані банківських карт, PIN-код, прізвище, домашню та робочу адреси, електронну адресу, ін..
– розгляд ситуативних прикладів.
Завершення зустрічі відбулося у форматі «запитань-відповідей», адже працівники даних служб відвідують різні категорії населення у процесі професійної діяльності, тому обов’язково ділитимуться здобутими знаннями з даної теми зі своїми підопічними.
2 3
//