26.06.2017 1

Тетяна Котик в рамках прес-туру «Кращі практики місцевого самоврядування» відвідала Ганнопільську та Берездівську ОТГ

26.06.2017 126 червня Хмельницькою обласною радою та Хмельницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» був організований  прес-тур «Кращі практики місцевого самоврядування», в рамках якого місцеві журналісти та голови ОТГ Хмельницької області  відвідали Ганнопільську та Берездівську об’єднані територіальні громади. Участь у прес-турі взяла сільський голова Тетяна Котик.

 Учасників прес-туру ознайомили з результатами перших трьох років реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади на прикладі двох ОТГ. У Ганнополі учасники прес-туру відвідали комунальні заклади – навчально-виховний комплекс, бібліотеку, будинок культури та дошкільний навчальний заклад. З гордістю сільський голова Ганнопільської ОТГ показала відремонтовані читальні зали нової бібліотеки, куди із задоволенням приходять не лише діти. За круглими столами проводять тематичні зібрання депутати, методичні об’єднання – вчителі. А в самому центрі села розміщена вільна WI-FI зона, дитяче ігрове містечко та спортивні тренажери. За час створення ОТГ (13.08.2015 року) були  проведені:  вуличне освітлення у 16 населених пунктах громади, капітальний ремонт доріг в селах на 1,45 км, реконструкція котельні Гоннопільського НВК, капітальний ремонт та утеплення 6 загальноосвітніх навчальних закладів, бібліотеки, будинків культури в селах Понора, Хоросток та Довжки.

У Берездівській ОТГ учасники прес-туру побували у комунальному підприємстві «Берездів», навчально-виховному комплексі та ознайомилися з роботою місцевої пожежної охорони. Основними досягненнями за час існування ОТГ (з 24.11.2015 року) є  відкриття територіального центру з надання соціальних послуг, проведення вуличного освітлення у 14 населених пунктах, благоустрій сільських кладовищ та парків культури, ремонт понад 5 км доріг.

//