gol 1

У громаді відбулися пам’ятні заходи до Дня Перемоги

Ранок 09 травня 2019 року. Червоні маки пам’яті – символи-квіточки-  майорять на грудях дорослих та дітей.  У цей травневий день жителі громади зустрічали 74 весну Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Відбулися мітинги – реквієми, пам’ятні  заходи  у всіх  населених пунктах громади.

Роки йдуть, а біль, горе, смуток і жаль не полишають душі і серця. Кожної родини  торкнулась жахлива  війна. Ми ніколи не забудемо героїчний подвиг народу, шануємо і свято бережемо пам’ять про тих, хто не повернувся з доріг війни. Слова вдячності і шани від керівництва громади і району адресовані ветеранам Афганської війни, учасникам бойових дій на Сході України. Безмежна вдячність захисникам усіх поколінь, які присвятили себе захисту та служінню рідній Україні.

Хвилиною мовчання на мітингах жителі та гості сіл вшанували пам’ять загиблих воїнів, низько схилили  голови у скорботі перед мільйонами загиблих українців , перед нашими земляками,  чиї імена  вписані в  історію золотими літерами та тих, чиїх  імен  не знаємо  до тепер. Пам’ятаємо! Ніколи не забудемо! Хай благословенним буде мир на нашій землі та  у наших серцях!

//