61552967 2216773831917909 4621086731175723008 n

У громаді відзначили День захисту дітей

День захисту дітей – свято, яке у світі вперше було відзначене в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. З того часу Міжнародний День захисту дітей відзначає увесь світ.

У всіх закладах загальної середньої освіти. закладах дошкільної освіти, закладах культури громадивідбулися цікаві веселі дійства та заходи з іграми, розвагами, конкурсами, екскурсіямисолодощами, приурочені Міжнародному Дню захисту дітей. Такі заходи відбулися у селах В.Медведівка, Серединці, Травлин, Хролин, Поляна.

Разом з дітьми і батькамиу розважальній програмі взяли участь сільський голова Тетяна Котикта гості громади : народний депутат України Роман Мацола, його представники Ірина Топчій, Віталій Янушевський,депутат обласної ради Врам Мовсіян, голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль.

Фінальні акорди свята – солодкі подарунки від народного депутата України Романа Мацоли, депутата обласної ради Врама Мовсісяна та підприємцівЧмира В.М., Паламарчук Г.А., Поліщук Н.В., Куберського М.І..

Незабутні враження справила на дітей Судилківської зош I-III ступенів участь у Відкритому турнірі з чирлідингу у м.Київ JuniorZ Cheer Fest та участь в обласному дитячо-юнацькомупроекті «Спартакіада Поділля», який проходив у м. Ярмолинці. За сприяння сільського голови Котик Т.М. мали змогу показати свої здібності та таланти, спробувати себе у спортивних випробуваннях на рівні області. І юні чирлідери, і юні спортсмени показали блискучі результати.

Дитинство завжди прекрасне. Діти – наші квіти, вони найкращі, вони найрідніші. Завдання кожного з нас – зробити все можливе, щоб діти були здоровими та щасливими!

//