УВАГА!
CHyste dovkillya56173185 997420833780970 653693008838918144 n

У КВІТНІ СТАРТУЄ ЩОРІЧНА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

З метою забезпечення утримання території населених пунктів громади у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення з 01.04.2021 року до 30.04.2021 року на території Судилківської сільської ради проводиться щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

У рамках акції 23.04.2021 року на всій території Судилківської сільської ради заплановано проведення Дня благоустрою.

Просимо долучитися до весняного прибирання населених пунктів громади: прибирання прилеглої території підприємств, організацій, установ, прибирання прибудинкових територій, облагородження та створення нових клумб (квітників), по можливості збільшення зелених насаджень, упорядкування місць поховання загиблих воїнівта пам’ятних знаків.

Важливим завданням перед Великоднем і поминальними днями є приведення до порядку сільських кладовищ, упорядкування могил померлих, адже це прямий обов’язок кожного  з нас – прибрати місця поховання рідних людей, які відійшли у вічність,  забезпечити упорядкування місць їх останнього спочинку.

У рамках заходів акції «За чисте довкілля» планується проведення очищення територій вулиць сіл, обочин доріг від сміття, розпочато роботу щодо підготовки з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Шановні жителі громади! Долучайтеся до участі в акції «За чисте довкілля». Давайте разом дбати про чистоту населених пунктів, про чистоту навколо себе! Як би банально це не звучало, але ЧИСТОТА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я!

Варто пам’ятати також: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!