У СЕЛАХ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО РЕЙД «СІМ’Я», «ПІДЛІТОК»

            21 лютого  2023 року працівниками Служби у справах дітей Судилківської сільської ради спільно з працівниками поліції та представниками Шепетівського РУ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено черговий рейд  «Сім’я», «Підліток» у селах Березне, Серединці, Городище.

      Метою запланованого рейду є попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті, під час експлуатації печей, електрообігрівальних приладів та газового обладнання.

      Під час рейду було відвідано опікунську родину, багатодітну сім’ю, та три сім’ї, які перебувають на контролі Служби. За результатами рейду  було складено відповідні акти. 

      Учасники рейдового заходу  нагадали сім’ям, що не можна залишати печі, що топляться, без нагляду, а тим паче – доручати нагляд за ними дітям. Наголосили, що не можна допускати до експлуатації несправні печі, потрібно систематично перевіряти їх на цілісність і в жодному разі не користуватися печами, які мають тріщини. Розповіли й про елементарні заходи, що дуже часто порушуються мешканцями приватного сектору. Зокрема, забороняється сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали, не можна розташовувати горючі речовини перед піччю, закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо.

      Також попередили громадян про небезпеку перенавантаження електросистеми будинків, адже це також може спровокувати пожежу — електромережа може не витримати перевантаження від великої кількості одночасно увімкнених електроприладів, що в результаті може спровокувати коротке замикання електропроводки.

     Пам’ятайте!!! Дотримання таких елементарних заходів безпеки може врятувати ваше житло від можливої пожежі і вберегти ваше життя від небезпеки. Бережіть себе, ваша безпека у ваших руках!