16 днів проти насильства
16 днів проти насильства

У Судилківська ТГ відбуваються заходи акції «16 днів проти насильства»

На території Судилківської сільської ради з 25.11. до 10.12.2021 року  відбуваються заходи акції «16 днів проти насильства». План заходів затверджено розпорядженням сільського голови від 10.11.2021 року № 159-р «Про проведення акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства». Враховано запрошення до участі в акції Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, рекомендації Хмельницької обласної державної адміністрації, Шепетівської районної державної адміністрації.

Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

У закладах та установах сільської ради відбуваються змістовні тематичні заходи різні за формою проведення: тренінги, тематичні бесіди, створення плакатів, малюнків, флешмоби, перегляд соціальних відеороликів з наступним обговоренням, ін.заходи згідно плану.

Кампанія «16 днів проти насильства» проходить не тільки в Україні. Люди всього світу не байдужі до будь-яких проявів насильства. Тільки спільними діями можна  відстояти свої права!!!

Увага! Як діяти, якщо  стали жертвою домашнього насильства:
 – викличте поліцію за номером 102;
– зателефонуйте на «гарячу лінію» Урядового контактного центру  за номером 15-47;
– зверніться до КУ «Центр надання соціальних послуг» сільської ради, де працівники та фахівець соціальної роботи нададуть кваліфіковану консультацію, тел.;
– якщо у сім’ї є діти, які стали жертвами насильства або були свідками насильства, тоді слід звернутися до служби у справах дітей сільської ради

Не будьмо байдужими до конкретної людської біди! Разом ми можемо створити соціальний простір, вільний від насильства! Долучаймося до акції!

//