У СУДИЛКОВІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

12 травня  на базі Судилківського СБК відбувся благодійний концерт «В світі усе починається з мами», приурочений до дня матері, на підтримку ЗСУ.
У заході взяли участь сільський голова Тетяна Котик, працівники сільської ради, працівники закладів культури, освіти, активні жителі громади.
Мама, ненька – берегиня роду, незмінна любов, ласка, ніжність, тепло. Вшанування матерів – один з найсвятіших обовʼязків людини. Скільки б не було нам років – 5 чи 50 – завжди потрібна мама, її погляд, її ласка, бо поки є мама, доти ми діти.
У програмі звучали ліричні твори про материнську любов, про силу маминої молитви за дітей.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували памʼять загиблих синів і доньок неньки-України, які ціною власного життя наближали перемогу над російським агресором. Низький уклін, дорогі матері, за виховання великих патріотів рідної землі.
Концерт підготували і взяли у ньому участь працівники закладів культури сіл Судилків, Поляна, Городище, Вовківці, Новичі, Лозичне, Красносілка, Рудня-Новенька, Мальованка, Савичі, Траулин.
У ході благодійного концерту було зібрано кошти в сумі 15 111 грн на потреби ЗСУ. Звіт про закупи на потреби військових опублікуємо згодом.
Дякуємо працівникам культури, освіти, працівникам сільської ради, активним жителям громади, які відвідали благодійний концерт та взяли участь у зборі коштів на потреби ЗСУ.
Разом, крок за кроком, наближаємо перемогу добрими справами.