https://www.hoippo.km.ua/uploads/news/news-3QTlVQY95I.jpg

«Учитель року – 2019»: вагомі результати!

23-24.01.2019 року та 30-31.01. 2019 року у м. Хмельницький відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Цьогоріч конкурс фахової майстерності вчителів проходив у 5-ти номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу».

Від закладів загальної середньої освіти громади за сприяння сільського голови Котик Т.М. в обласному турі взяли участь представники Городищенської зош I-III ступенів – Швець Наталія Василівна, вчитель географії (номінація «Географія»), Травлинської зош I-III ступенів – Мельник Олександр Сергійович, вчитель предмета Захисту Вітчизни (номінація «Захист Вітчизни»). Конкурсанти взяли участь у всіх випробуваннях, показали високу результативність та фахову майстерність.

За підсумками журі переможцем обласного туру у номінації «Географія» стала Швець Наталія Василівна, вчитель географії Городищенської зош I-III ступенів, учасником обласного туру у номінації «Захист Вітчизни», який показав гарні результати, став Мельник Олександр Сергійович, вчитель Захисту Вітчизни Травлинської зош I-III ступенів.

Щиро вітаємо Швець Наталію Василівну з перемогою та Мельника Олександра Сергійовича з вагомою участю в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Зичимо міцного здоров’я, радісних і щасливих прийдешніх днів, успіхів та удачі у здійсненні задумів, планів та мрій!

//