47572277 930032110519843 2635594706821578752 n

Урочистості до Дня самоврядування

«Така краса висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори…» – слова Л.Костенко і чудовий відеоролик про Судилківську об’єднань територіальну громаду  – саме такий ліричний епіграф до свята з нагоди Дня місцевого самоврядування! 07 грудня 2018 року працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради зібралися на урочистості з нагоди професійного свята.

Зі словами вітання до присутніх звернулася сільський голова Котик Т.М., депутат обласної ради Мовсісян В.М., в.о. старости сіл Хролин, В.Медведівка, Травлин, Савичі, Купине Ковальчук Г.В., від освітян громади слова вітання працівникам органів місцевого самоврядування адресувала директор Судилківської зош I-III ступенів Регула Т.А., привітала присутніх спеціаліст з питань культури відділу освіти і культури Шепетівської райдержадміністрації Галімська В.В.

Родзинка свята – нагородження працівників органів місцевого самоврядування, депутатів сільської ради  за сумлінне виконання обов’язків та результативність праці, грамоти та цінні подарунки вручила сільський голова Котик Т.М.

Мовсісян В.М., депутат обласної ради, вручив грамоту  сільському голові Котик Т.М. за сумлінну працю, передав слова вітання від народного депутата України Мацоли Р.М. усім присутнім, побажав подальших успіхів у праці на благо процвітання громади та рідної України.

Працівники культури громади і районного будинку культури подарували присутнім чудовий концерт.

//