21034295 379189969166038 2949280153453714231 n vokal

Урочистості з нагоди Дня Незалежності України

23 серпня 2017 року відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України у Судилківській ОТГ. Центральна площа селища у жовто-блакитних тонах. Звуки духового оркестру, флешмоб дітей Україна в образі дівчини звертається до дітей та усіх присутніх зі словами любові, віри, надії і словами побажання МИРУ! Такий початок свята!

Зі словами вітання до присутніх звернулися народний депутат України Роман Мацола, депутат обласної ради Мовсісян В.М.

Привітала зі святом жителів громади сільський голова Котик Т.М.. У своєму виступі Тетяна Миколаївна виокремила перші важливі кроки з життя об’єднаної громади:

– грудень 2016 року – день народження Судилківської ОТГ – день, що увійшов в історію громади, в історію України;

– грудень 2016 року – сформовано депутатський корпус – 26 депутатів – сильна й дієва команда. На сьогодні проведено 13 сесій , прийнято і взято до виконання цільові Програми розвитку громади у різних галузях: освіта, спорт, економіка, землеустрій, соціальний та цивільний захист населення;

– участь громади у цікавих проектах («Створення умов для надання високоякісних освітніх послуг в рамках реалізації концепції – «Нова Українська школа»; участь у важливих для мешканців громади проектах від народного депутата України Романа Мацоли; відновлення криниць у трьох населених пунктах громади у селах Красносілка, Климентовичі, Поляна – спільний проект з благодійним фондом «Зміцнення громад»; участь у міжнародному проекті з енергозбереження та ін.)

Котик Т.М., зазначила, що перші кроки новоутвореної громади не завжди легкі, та разом і тільки разом потрібно долати будь-які перешкоди на шляху розбудови громади й зміцнення незалежності держави, адже запорука успіху – у громадській злагоді, у турботі і повазі один до одного, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні громадян в єдиному прагненні – сумлінною працею покращити життя кожної людини.

Сільський голова побажала усім жителям громади міцного здоров’я, щастя, миру, достатку, успіхів та удачі в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, завжди добрих вістей та завжди гарних новин.

З нагоди свята Котик Т.М. вручила грамоти й подарунки працівникам та меценатам, які впродовж року виявили найбільшу активність, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, допомагали всіляко добрими справами і порадами.

 Силами художніх колективів закладів культури громади підготовлено чудову концертну програму.

 З Днем народження, рідна Україно!

//