УВАГА!
ДІМ(НЕ)БЕЗПЕКИ
ДІМ(НЕ)БЕЗПЕКИ

Увага! «ДІМ(НЕ)БЕЗПЕКИ – онлайн – курс із протидії домашньому насильству!

Уповноваженим органом у сфері запобігання та протидії домашньому насильству є Міністерство соціальної політики України. Мінсоцполітики формує і реалізує  державну політику у цій сфері, координує діяльність суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Онлайн – курс доступний за посиланням:    https://nonviolence.ed-era.com/

Цей курс розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Відвідувачі курсу отримають  розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Запропоновані тексти, лекції та ілюстрації допоможуть розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство. Курс є корисним для тих,хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

У 2020 році в рамках проєкту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протид           ії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які розміщені на сайті Координатора проектів ОБСЄ за посиланнями:

Метою цих публікацій є підвищення ефективності роботи фахівців, до компетенції яких належить організація та безпосередня реалізація Типової програми для кривдників та осіб, схильних до вчинення домашнього насильства у будь – якій формі, надання таким фахівцям знань та вироблення в них навичок, що дозволятимуть проводити практичну індивідуальну та групову роботу з кривдниками.