bur 655x430 1

УВАГА! ГО «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ» ПРОПОНУЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД

Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі.
Надійним партнером у напрямі залучення молоді до волонтерської діяльності упродовж останніх шести років є Громадська організація «Будуємо Україну Разом». Відповідно до цього, інформуємо, що цьогоріч стартував сезон БУР – відбудови країни 2023, в рамках якого ГО «Будуємо Україну разом»
пропонує нові можливості для розвитку громад, а саме:
БУРчик – локальна акція взаємодопомоги та добросусідства, спрямована долучити молодь громади до позитивних змін. Волонтерські будівельні акції 2 (БУРчики) включають у себе відновлення зруйнованої інфраструктури,облаштовування укриття, ремонт домівки людей, які постраждали від війни, та
створення молодіжних просторів в громаді. Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/Y5B5Vab.
БУР-табір у громаді – унікальний інструмент заохочення молоді до розвитку країни та створення спільноти відповідальних громадян через волонтерство та неформальну освіту. Завдяки співпраці можливо спільно з БУР організувати табір у своїй громаді та реалізувати омріяний проєкт: відремонтувати молодіжний центр, відновити постраждалі від війни об’єкти житлової чи соціальної інфраструктури, облаштувати вуличними меблями місце відпочинку для місцевої молоді або зробити затишний прихисток для людей, які втратили свій дім. Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/w5B54tD.
Довгострокове волонтерство – це комплексний проєкт, спрямований на взаємний розвиток волонтерів та волонтерок і громад. Пара відібраних довгострокових волонтерів на постійній основі впродовж трьох місяців проживає в одній із громад і проводить освітні та культурні заходи для взаємодії з місцевою молоддю. Завдяки співпраці можливо перезапустити молодіжний напрям у громаді: створити молодіжну раду, стимулювати молодь активно долучатися до життя громади. Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/z5NYOl7.
Просимо Вас сприяти поширенню інформації серед зацікавлених осіб, в тому числі Молодіжних центрів, щодо реалізації спільних проєктів з БУР. За додатковою інформацією звертайтеся на пошту: admin@bur.org.ua.
Більше про БУР можна дізнатися на офіційному сайті за посиланням:https://www.bur.org.ua/.

//