Конкурс на заміщення вакантних посад
Конкурс на заміщення вакантних посад

УВАГА! Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Судилківська сільська рада Шепетівського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • Спеціаліста ІІ категорії Служби у справах дітей Судилківської сільської ради (тимчасово на період декретної відпустки по догляду за  дитиною до 3-ох років до фактичного виходу основного працівника).

 

Вимоги до конкурсантів:

1.Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та специфіка функціональних повноважень.

2.Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування.

3.Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на підприємстві, установі та організації незалежно від форм власності не менше 2 років.

4.Вільне володіння державною мовою.

5.Досконале володіння комп’ютерним обладнанням та програмним забезпеченням, офісною технікою; бути впевненим користувачем ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

 -дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 -копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 -декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

-письмова згода на обробку персональних даних;

– документ  що засвідчувати рівень володіння державною мовою:

– державний сертифікат;

– або документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи .

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на сайті Судилківської сільської ради. Детальну інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: Судилківська сільська рада, с.Судилків, вул. Героїв Майдану, 54,  тел.: 098-347-99-16, 097-67-94-157, 067-590-97-65.

 Конкурсна комісія.

//